Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
< Grįžti

MOTOmed terapiniai treniruokliai

Atraskite MOTOmed judesio terapijos privalumus! Vokiečių gamybos Reck MOTOmed terapiniai treniruokliai varomi varikliu, su įdiegta programine įranga. Juos galima naudoti namuose, reabilitacijos centruose ir slaugos namuose. Platus ir efektyvus treniruoklių pritaikymas:

  • Neurologijoje sergant išsėtine skleroze, paraplegija, tetraplegija, cerebriniu paralyžiumi, Parkinsono liga, po insulto ir kt.
  • Ortopedijoje po klubo arba kelio sąnario operacijos.
  • Geriatrijoje sergantiems įvairiomis ligomis, pvz., antro tipo cukriniu diabetu, turintiems aukštą kraujo spaudimą ir kt.
  • Pediatrijoje esant cerebriniam, spazminiam paralyžiui ir kt.
  • Intensyviojoje terapijoje ir slaugoje nuolatinės vegetacinės, komos būsenos ligoniams, vykdant intensyvią priežiūrą, dializę ir kt.
Treniruokliai turi tris rėžimus:

1. Pasyvų, kai pedalus suka variklis

2. Pusiau aktyvų, kai pedalus suka pats žmogus iš dalies padedant varikliui pasukti pedalus

3. Aktyvų, kai žmogus pats suka pedalus be variklio pagalbos

Unikali šių treniruoklių savybė - įdiegta judesio apsaugos ir spazmo kontrolės funkcija – pajunta raumens spastiškumą, treniruoklis nedelsiant sustoja ir pradeda sukti pedalus priešinga kryptimi, kad apšildytų ir atpalaiduotų raumenį.

 

IŠSINUOMOKITE treniruoklį LETTO2 arba VIVA2 ir įsitikinkite efektyvumu (daugiau info). Prie kiekvieno gaminio rasite straipsnius ir video.

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite