Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
< Grįžti

Kvėpavimo treniruokliai

Kvėpavimo raumenų treniravimas – tai technika, skirta palengvinti kvėpavimo funkciją, atliekant įvairius kvėpavimo pratimus. Kvėpavimo raumenų stiprinimas taikomas reabilitacijai po krūtinės ląstos ar pilvo srities operacijų, esant kvėpavimo sutrikimams pooperaciniu periodu. Taip pat rekomenduojamas sergantiems LOPL (lėtinėmis obstrukcinėmis plaučių ligomis), astma, bronchitu, emfizema ar kitomis kvėpavimo sistemos ligomis, esant krūtininės srities sutrikimams ir neįprastai dideliam poreikiui kvėpuoti fizinių pratimų metu.

Iš viso žmogus turi 12 kvėpavimo raumenų grupių, kurios, kaip ir kiti raumenys, gali būti treniruojamos. Norint padidinti jėgą ir ištvermę, reikia naudoti tinkamus kvėpavimo raumenų treniruoklius. Kvėpavimo reabilitacija padeda išvengti arba sumažinti kvėpavimo sistemos sutrikimus, susijusių su dusuliu, ligos sukeltą nepilnavertiškumo kompleksą ir pagerinti žmogaus gyvenimo kokybę. Kvėpavimo raumenų treniravimas gali būti pradedamas dar ligoninėje ir tęsiamas namuose, konsultuojantis su gydytoju.

Kvėpavimo raumenų treniravimo nauda:

  • Mažiau pastangų reikalaujantis kvėpavimas;
  • Optimalesnis kvėpavimo stereotipas;
  • Optimalesnis kraujotakos pasiskirstymas;
  • Mažesnis ŠSD;
  • Mažesnis bendras nuovargis.
Rikiavimas Rodyti po:
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite