Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
< Grįžti

Kvėpavimo-plaučių treniruokliai

Kvėpavimo raumenų treniravimas - metodas skirtas palengvinti kvėpavimo funkciją. Jis susideda iš keleto kvėpavimo pratimų, kurių tikslas padidinti kvėpavimo raumenų jėgą ir pagerinti jų ištvermę. 

Taikomas pacientų reabilitacijai po krūtinės ląstos ar pilvo srities operacijų, kenčiantiems nuo kvėpavimo sutrikimų pooperaciniu periodu, rekomenduojamas žmonėms sergantiems LOPL (lėtinėmis obstrukcinėmis plaučių ligomis), astma, bronchitu, emfizema ar kitomis ligomis, kai kvėpavimo raumenys yra silpni, esant krūtininės srities sutrikimams ir neįprastai dideliam poreikiui kvėpuoti fizinių pratimų metu.

Iš viso žmogus turi 12 kvėpavimo raumenų grupių, kurios, kaip ir kiti raumenys, gali būti treniruojamos. Norint padidinti jų jėgą ir ištvermę, reikia naudoti tinkamus kvėpavimo raumenų treniruoklius. Kvėpavimo reabilitacija padeda atsikratyti kvėpavimo sistemos sutrikimų, susijusių su dusuliu, taip pat mažina ligos sukeltą nepilnavertiškumo kompleksą ir padidina žmogaus gyvenimo kokybę.

Kvėpavimo raumenų treniravimas gali būti pradedamas dar ligoninėje ir tęsiamas namuose, konsultuojantis su gydytoju.

Kvėpavimo raumenų treniravimo teigiamas efektas:

1. Mažiau pastangų reikalaujantis kvėpavimas 

2. Optimalesnis kvėpavimo stereotipas

3. Optimalesnis kraujotakos pasiskirstymas 

4. Mažesnis ŠSD

5. Mažesnis bendras nuovargis

 
Rikiavimas Rodyti po:
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi 2014
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite