Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
< Grįžti

Prevencijos parkas

Skirtingai nei naudojant klasikinę kūno rengybos įrangą, su Dr. WOLFF prevencijos parko treniruokliais pirmenybė teikiama pratimams, lavinantiems raumenų jėgos ištvermę. 

Ši įranga buvo sukurta remiantis vis didėjančiu susidomėjimu sveikatingumo produktų rinka, akcentuojant funkcinių judesių panaudojimą ir kasdienio fizinio aktyvumo palaikymą. Didelis dėmesys yra skiriamas ergonomiškam treniruoklių dizainui. Lengvas treniruoklių pritaikymas individualiai kiekvienam klientui. 

Kasdienybėje mes atliekame begales įvairių judesių: einame, sėdame, stojamės, nešame ir kt. Šiuos judesiai vadinami funkciniais judesiais, jie yra reikalingi, kad galėtume save apsitarnauti. 

Prevencijos parko treniruoklių sistemą sudaro dešimt prietaisų su judesio kontrole. Visi prevencijos parko treniruokliai turi skaitmeninius valdymo pultelius, į kuriuos įdedama atminties kortelės su terapeuto nustatytais/įvestais treniruotės parametrais. Tokiu būdu vartotojas mato, ar judesį atlieka teisingai. Kontroliuojami parametrai: apkrova, intensyvumas, trukmė, greitis, judesių amplitudė ir kt. Į treniruoklius yra įmontuota POLAR® širdies susitraukimų dažnio imtuvas, kuris veikia kartu su širdies susitraukimo dažnio siųstuvu. Tai padeda kontroliuoti širdies darbą fizinio krūvio metu. 

Visi Dr Wolff treniruokliai yra medicininiai, pažymėti CE ženklu ir atitinka Tarybos direktyvos dėl medicinos gaminių 93/42/EEB reikalavimus. 

 

Dr. Wolff Prevencijos parką reabilitacijai sudaro dešimt kasdienio fizinio aktyvumo treniruoklių.

Video apie prevencijos parką

Rikiavimas Rodyti po:
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite