Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
< Grįžti

DR.WOLFF terapiniai treniruokliai

Dr. Hartmut Wolff remdamasis ilgamete patirtimi ir naujausiais moksliniais tyrimais sukūrė naują treniruoklių sistemą nugaros raumenų terapijai ir sveikatingumui. Sujungiant  nugaros raumenų diagnostiką, terapijos ir sveikatingumo treniruoklių sistemas, kurios yra skirtos įvairaus amžiaus, fizinio pajėgumo ir sveikatos būklės žmonėms, pristatomas unikalus Dr. Wolff nugaros terapijos ir sveikatingumo centras. Dr. Wolff reabilitacijos ir sporto įranga, sukurta griaučių-raumenų sistemos stiprinimui ir treniravimui, nugaros skausmo diagnostikai, bei skausmo atsiradimo priežasčių šalinimui.

Pirmas ir svarbiausias šio centro akcentas yra diagnostika. Tik visapusiškai įvertinus paciento fizinį pajėgumą ir sveikatos būklę pereinama prie vienos iš trijų progresinių Dr. Wolff treniruoklių sistemų:

Ankstyvajai reabilitacijai skirto nugaros terapijos centro

Reabilitacijai skirto prevencijos parko

Sportui skirto nugaros sveikatinimo (fitneso) centro

Laipsniškai pereinant nuo vienos treniruoklių sistemos prie kitos, būtina atlikti tarpinę diagnostiką ir įvertinti pasikeitusią paciento būklę.

Dr Wolff nugaros terapijos ir sveikatingumo centro koncepcija plačiai taikoma Vokietijos reabilitacijos centruose ir sporto klubuose.

 

 

Rikiavimas Rodyti po:
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite