Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Neinvazinis šlapimo kiekio pūslėje matuoklis BladderScan BVI 6100

Tai portatyvus ir lengvas, vos 300 g sveriantis, patogus naudoti prietaisas, kuris neinaviziniu būdu matuoja šlapimo kiekį šlapimo pūslėje. Prietaisas veikia nuo įkraunamos baterijos. Matavimas atliekamas greitai ir efektyviai, pateikiami tikslūs matavimo rezultatai, kuriuos įvertinę specialistai gali diagnozuoti, suvaldyti ir gydyti šlapimo ištekėjimo disfunkciją: šlapimo sulaikymą, šlapimo nelaikymą ir šlapimo takų infekcijas.

Prekės kodas:0270-0229
Pristatymo laikas: 2 – 4 sav.
Šiuo metu nėra sandėlyje
Kainos teiraukitės
Užsakykite
arba užsakyti telefonu 8 686 99909
Prietaiso pranašumai:
1. Matuoja šlapimo kiekį pūslėje neinvaziniu būdu, todėl pacientas apsaugomas nuo nereikalingo kateterizavimo.
2. Sumažėja šlapimo infekcijos pavojus. Nustatyta, kad apie 40 proc. visų hospitalinių infekcijų sudaro šlapimo pūslės infekcija, o 80 proc. jų sukelia kateterizacija. Šlapimo takų infekcijos ne tik skausmingos, bet ir gali sukelti rimtas pasekmes. Daugumai ligonių šlapimo pūslės kateterizacija komplikuojasi besimptome bakteriurija ar nekomplikuota infekcija, kuri greitai praeina, tačiau kitiems gali išsivystyti sunki infekcija, pielonefritas, septicemija ar net ištikti mirtis.
3. Sumažina gydymo išlaidas. Dėl šlapimo takų infekcijos žmogus ilgiau guli ligoninėje, brangsta jo gydymas. Dažnai šlapimo takų infekcija sunkiai gydoma ir tam reikia brangių antibiotikų, kurie gali sukelti nepageidaujamų poveikių.
4. Ligoniams nebereikia kęsti fizinio skausmo ir diskomforto atliekant kateterizaciją. Neinvaziniu būdu išmatuoti liekamojo šlapimo tūrį galima prie paciento lovos ir tiek kartų, kiek norima.
5. Dėl patogumo ir informatyvumo prietaisas pagerina paciento gyvenimo kokybę ir sumažina gulėjimo ligoninėje trukmę.
6. Šlapimo matavimo procedūra užima nedaug laiko. Prietaiso ekrane mažiau nei per 5 s pateikiami tikslūs ir patikimi rezultatai.
7. Patogu ir lengva naudotis – prietaisu naudotis medicinos personalas išmoksta per 5-10 minučių. 
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi 2020
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite