Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Dubens dugno raumenų treniruoklis NEEN Educator

Educator® - tai paprastas, lengvas, unikalios formos ir nesudėtingai naudojamas treniruoklis dubens dugno raumenų stiprinimui.

Dažniausia problema, pasitaikanti treniruojant dubens dugno raumenis, yra ta kad nežinote ar teisingai atliekate pratimus. Daugelis moterų galvoja, kad pratimus atlieka taisyklingai, bet iš tiesų ne ir dėl to nesulaukia taip trokštamo rezultato. Norint išvengti ir sustabdyti šlapimo nelaikymo problemą - ypač svarbu dubens dugno pratimus atlikti tinkamai.

Kaip Educator® veikia?

Dubens dugno raumenų treniruoklio forma unikali. Educator® pritaikytas prie makšties formos ir nesudaro diskomforto pratimų atlikimo metu. Kai sutraukiami raumenys, Educator® antenėlė juda žemyn, kai raumenys atpalaiduojami, antenėlė pakyla aukštyn. Stebėdami Educator® antenėlės judesius, žinosite kada pratimus atliekate taisyklingai.

Net jeigu jums nepavyksta atlikti dubens dugno stiprinimo pratimų, Educator® galite naudoti raumenų treniravimo technikai išmokti.

Lengvai dezinfekuojamas. Pagamintas iš plastiko. Daugkartinio naudojimo.

Prekės kodas:017510
Pristatymo laikas: 2 – 4 sav.
Šiuo metu nėra sandėlyje
36.30
Užsakykite
arba užsakyti telefonu 8 686 99909

Daugiau informacijos apie prekę

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi 2020
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite