Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Dubens dugno raumenų stiprinimo komplektas NEEN Aquaflex

Aquaflex® tai kliniškai patikrinta dubens dugno raumenų stiprinimo ir treniravimo sistema. Rinkinį sudaro du plastikiniai kūgio formos tamponai ir svarelių komplektas. Aquaflex® yra skirtas dubens dugno raumenų tonusui padidinti.

Jeigu jūs nesulaikote šlapimo, kai juokiatės, čiaudite, kosite ar aktyvios fizinės veiklos metu, greičiausiai, kad kenčiate nuo stresinio šlapimo nelaikymo To priežastis yra silpni dubens dugno raumenys. Jei jūs stiprinsite dubens dugno raumenis galėsite sulaikyti šlapimą ir pagerinti savo gyvenimo kokybę. Naudojant Aquaflex® rinkinį 12 savaičių, šlapimo nelaikymo problema gali išnykti ir jūs galėsite nesijaudinti, kad nesulaikysite šlapimo sportuodami, juokdamiesi, čiaudėdami ar kosėdami.

Kaip Aquaflex® veikia?

Labai svarbu tinkamai atlikti dubens dugno raumenų pratimus. Aquaflex® plastikinis kūgio formos tamponas yra įkišamas į vaginą, taip dubens dugno raumenys savaime susitraukia, o tai padidina dubens raumenų tonusą. Stiprėjant dubens dugno raumenims, naudokite sunkesnius svarelius ir išlaikykite plastikinį tamponą makštyje ilgesnį laiką - rekomenduojama apie 20 min. per dieną.

Prekės kodas:013089
Pristatymo laikas: 1 - 2 d.d.
50.00
arba užsakyti telefonu 8 686 99909

Daugiau informacijos apie prekę

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi 2020
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite