Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
< Grįžti

AIREX kilimėliai

AIREX kilimėliai yra plačiai naudojami kineziterapijoje ir reabilitacijoje užsiėmimų metu, nes mankštos kilimėliai yra higieniški speciali medžiaga neleidžia daugintis bakterijoms, paprasta mankštos kilimėlio priežiūra.

Ant AIREX kilimėlio terapijos metu pacientas jaučiasi patogiai ir saugiai, nes mankštos kilimėlis suteikia tinkamą - nei per minkštą, nei per kietą - atramą sąnariams, sausgyslėms ir raumenims, dėl uždarų celių struktūros palaiko kūno temperatūrą, nesugeria drėgmės, nepraleidžia grindų šalčio, nealergizuoja.

Su atsipalaidavusiu ir saugiai besijaučiančiu pacientu kur kas patogiau ir lengviau dirbti terapeutui. Be to, ant AIREX kilimėlio terapeutas su savo pacientu gali atlikti įvairius pratimus tiek salėje, tiek vandenyje. 

AIREX kilimėliai užtikrina funkcionalumą ir komfortą. Šveicariška kokybė! 

Paprastai AIREX kilimėlių iš viso nereikėtų dezinfekuoti, nes į formulę integruota Sanitized apdaila. Tačiau, jei dezinfekcija yra privaloma/reikalaujama (pavyzdžiui, reabilitacijos įstaigose ir ligoninėse), galite naudoti vieną, bet tik 5% alkoholio arba didelio praskiedimo. 

Prašome atkreipti dėmesį, kad reguliariai naudojant bet kokį dezinfektatorių gali būti pažeisti mūsų gaminiai, nepaisant AIREX rekomendacijos.

  

   

Rikiavimas Rodyti po:
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite