Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
< Grįžti

PH terapija

SVEIKA LĄSTELĖ - SVEIKAS ŽMOGUS

 

Svarbu suprasti, kad mūsų organizmo medžiagų apykaita yra visų mūsų organizmą sudarančių ląstelių medžiagų apykaitų  suma. Jei jos funkcionuoja gerai,  mes jaučiamės gerai ir esame sveiki.

Mūsų ląstelės pastoviai dėvisi ir turi atsinaujinti. Akies tinklainės ląstelės atsinaujina kas 2-3 dienos, odos – kas 6 savaitės, kepenų – kas 8 savaitės… Sveikata sutrinka tada, kai ląstelės praranda galimybę atsinaujinti. Norėdami  pasveikti, pirmiausia turime atsakyti į klausimą: “Kodėl sutriko mano ląstelių atsinaujinimas?”. Tada pašalinsime priežastį, ląstelės atsinaujins ir mes būsime sveiki. Kokios sąlygos reikalingos ląstelei, kad ji galėtų atsinaujinti (regeneruoti)? Pirmiausia – energija. Tada – apie 90 maistingųjų medžiagų. Tačiau nevengdami nuodingų produktų (hidrinti riebalai, dirbtiniai  saldikliai, chloras, fluoras…), bei židininių infekcijų (svarbiausi dantų infekcijos židiniai) – naujas ląsteles vėl pažeisime.

Dažnai girdime: “visos ligos atsiranda tada, kai mūsų organizmas – rūgštinis”. Didžia dalimi tai – tiesa. Mūsų ląstelės sukurtos funkcionuoti silpnai šarminėje aplinkoje (pH 7,35-7,45), tada ląstelių baterijos pakrautos, baltymai dirba savo darbus ir ląstelė funkcionuoja. 

Seilių ir šlapimo pH yra apytikris ląstelių skysčių pH indikatorius, maždaug 0,8 pH vieneto mažesnis. Seilių pH apytikriai atspindi ląstelės vidaus, o šlapimo – ląstelės išorės skysčių pH. Normos atvėju abu turėtų būti  ne mažesni, nei pH 6,5 (išskyrus rytinį šlapimą ir seiles 2 valandas po valgio). Skysčių pH ir voltažą galima išmatuoti indikatorinėmis juostelėmis arba elektroniniais prietaisais.

Maistingosios medžiagos. Kad būtume sveiki ir energingi, mums reikia apie 90 maistingųjų medžiagų, iš kurių apie 60 yra mineralai ir mikroelementai.

Be to, maistingųjų medžiagų reikia būtent tokioje proporcijoje ir pavidale, kaip sukūrė gamta, t.y. komplekse su fulvo rūgštimis, kurios, tarsi tiltas tarp gyvosios ir negyvosios gamtos, susieja mineralus, paverčia juos biologiškai aktyvia forma ir perneša per mūsų ląstelių membranas į jų vidų, kur vyksta madžiagų apykaita.  Mūsų organizmo ląstelės negali pasisavinti  neorganinės formos mineralų, jie tarsi maži akmenukai  patenka į mūsų organizmą ir pasišalina, dažniausiai atnešdami daugiau žalos nei naudos. Todėl būtent Fulvo mineralai vaidina mums gyvybiškai svarbų vaidmenį ir vadinami ,,stebuklingomis gamtos molekulėmis”, nes be jų, kaip ir be saulės, oro ar vandens, gyvybė tiesiog negalėtų egzistuoti.

Mūsų  maisto vertę lemia dirvožemio kokybė. Net ir ekologiškiausias maistas bus geras tik tiek, kokiame dirvožemyje jis užaugo. Deja, dėl pramoninės žemdirbystės, pesticidų, fungicidų, cheminių trąšų bei neorganinių mineralų vartojimo dirvožemis nebeteko tų maistingųjų medžiagų, kurių dar turėjo vos prieš kelis dešimtmečius.

Pasaulyje yra tik keletas produktų, kurie turi visas maistingas medžiagas, reikalingas mūsų ląstelėmis. Žemynuose – tai fulvo mineralai, vandenynuose – jūros fitoplanktonas. Abu kartu jie suteiks geriausia, ką gali jūra ir žemė suteikti Jūsų sveikatai.
 

100 % gamtinės kilmės. Natūrali sudėtis, natūrali forma ir natūrali proporcija. Kaip gamta sukūrė, kad būtume sveiki ir energingi. Fulvo mineralų ir fitoplanktono sudėtyje nėra jokių sintetinių cheminių medžiagų. Fulvo mineralai susidarė  iš priešistorinių augalų ir savo natūralumu juos galima būtų palyginti su kitu organinės kilmės mineralu  – gintaru, kuris susiformavo iš spygliuočių augalų sakų. Jūros fitoplanktonas – pačios mažiausios, bet maistingiausios jūros “daržovės”. Tai natūralios priešistorinės gamtos dovana Jūsų sveikatai.


100 % be konservantų. Dėka unikalių fulvo rūgščių  bakteriostatinių bei fungicidinių savybių jokie konservantai nereikalingi. Koncentratų sudėtyje yra tik maistingos medžiagos ir tyras vanduo.  Priešistoriniu periodu susiformavusios molekulės  labai stabilios fiziniam, biologiniam ir cheminiam poveikiui, todėl fulvo mineralai gali būti pakuotėje daugelį metų visai neprarasdami savo maistinių savybių. Moksliškai įrodyta, kad  jūros fitoplanktonas taip pat turi natūralių antibakterinių, priešgrybelinių ir net priešvirusinių savybių, todėl jokie konservantai – nereikalingi.
 

100 % unikalios. Fulvo mineralų unikalią sudėtį sąlygoja 34 milijonus metų trukęs maistingų medžiagų depozito formavimasis iš priešistorinių augalų. Tuo metu žemės paviršius buvo labai turtingas maistingomis medžiagomis. Tai vienintelis ir unikalus tokios sudėties depozitas JAV. Skirtingai nei kitos mineralinės medžiagos, fulvo mineralai yra organinėje, ląstelei lengvai įsisavinamoje formoje, todėl lengvai patenka į ląstelių vidų per lipidines membranas, per kurias kitokios formos mineralai – nepatenka. Jūros fitoplanktono atsiradimas siejamas su gyvybės atsiradimu Žemėje. Prieš maždaug 3,5 milijardo metų maži mikroorganizmai išmoko Saulės energiją, CO2 ir vandenį paversti į maistingąsias medžiagas ir pradėjo klestėti jaunos mūsų planetos vandenynuose. Tebeklesti jie ir dabar bendrai vadinami fitoplanktono pavadinimu ir suteikdami mums galimybę gauti visas maistingąsias medžiagas, reikalingas žmogaus ląstelėms.
 

100 % tyros. Fulvo mineralų išgavimo procese vartojamas tik tyras vanduo. Nenaudojami jokie chemikalai ar poveikis karščiu. Fulvo mineralų depozitai randasi natūralioje gamtoje, toli nuo pramoninės taršos todėl visos maistingosios medžiagos yra būtent tokios, kokios jos buvo priešistoriniu laikotarpiu, kada žemės paviršiuje augo milžiniški augalai, turtingi visomis maistingosiomis medžiagomis ir mineralais. Jūros fitoplanktonas  natūralioje formoje išgaunamas iš šiaurės vakarų Ramiojo vandenyno, ekologiškai apsaugotoje vietoje ir koncentruojamas specialiose vandens talpyklose, kur šį unikalų procesą kontroliuoja kokybės specialistai,  kad nebūtų patogeninių mikroorganizmų, toksinų ar sunkiųjų metalų.

  

Rikiavimas Rodyti po:
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi 2014
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite