Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Iškvėpimo (plaučių) treniruoklis Respilift su kandikliu
  • Tai individualus treniruoklis, skirtas treniruoti iškvėpimo raumenis su nedideliu pasipriešinimu.
  • Naudojamas visų rūšių restrikcinio ir (ar) obstrukcinio pobūdžio kvėpavimo sistemos sutrikimams.
  • Treniruoklis gali būti naudojamas vienas, kaip vožtuvas arba gali būti kombinuojamas kartu su treniruokliais „Respiprogram“ arba „Respivol“.

Kombinuojant treniruoklį „Respilift“ su kitais kvėpavimo treniruokliais „Respiprogram“ ar „Respivol“ yra natūraliu būdu treniruojmas tiek įkvėpimas, tiek iškvėpimas. Treniruoklis turi mililitrais sužymėtą skalę, todėl galima įvertinti maksimalų iškvėpimo tūrį ir kasdienį progresą.

Prekės kodas:1510008002
Pristatymo laikas: 2 – 4 sav.
Šiuo metu nėra sandėlyje
5.90
Užsakykite
arba užsakyti telefonu 8 686 99909

Komplekte. „Respilift“ treniruoklis, lankstus jungiamasis vamzdelis, vamzdelis su kandikliu.

Naudojimo metodika. Sujunkite lankstaus vamzdelio filtrą su treniruokliu, uždėkite vamzdelio kandiklį ant kito vamzdelio galo. Atsisėskite arba pasirinkite kitą patogią padėtį, stenkitės treniruoklį išlaikyti vertikaliai.

  1. Vadovaujantis gydytojo ar terapeuto nurodymais, giliai įkvėpkite per nosį, LĖTAI IŠKVĖPKITE orą į treniruoklį taip, kad pakiltų geltonos spalvos vožtuvas.
  2. Ištraukite kandiklį iš burnos ir IŠKVĖPKITE orą pro nosį.
  3. Pratimą kartokite kelis kartus. Baigus treniruotę – vamzdelį įstatykite į laikiklį prietaiso dešinėje. Po procedūros rekomenduojama kelis kartus giliai atsikosėti, kad pasišalintų susikaupęs sekretas.

Kombinuojant treniruoklį „Respilift“ su treniruokliais „Respiprogram“ arba „Respivol“ pacientas gali kvėpuoti neišsiimant kandiklio, todėl vienu metu treniruojamos įkvėpimo ir iškvėpimo raumenų grupes. Treniruoklis „Respilift“ sujungiamas su „Respiprogram“ arba „Respivol“  treniruokliu, lanksti žarnelė prijungiama prie „Respilift“ treniruoklio, kandiklis uždedamas ant lankstaus vamdelio galo.

Sudėtis ir higiena. Pagamintas iš butadieno stireno kopolimero, PU ir PE, sudėtyje nėra latekso.  Svoris 14 gramų su kandikliu. Treniruoklis gali būti išardomas ir lengvai dezinfekuojamas. Kiekvienas treniruoklis individualiai įpakuotas į plastikinį maišelį.

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite