Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Fulvo mineralų koncentratas, Original 60 ml.
 • Visas organinių mineralų spektras
 • Geležies trūkumo papildymas
 • Stiprina energingumą, gyvybingumą ir padeda imuninei sistemai
 • Stiprus antioksidantas ir detoksikatorius 
 • unikalios, Oligoceno epochoje (35 milijonai metų atgal) susiformavę augalinės kilmės fulvo ir huminės rūgštys
 • virš 77+ natūralių mikroelementų, makroelementų ir mineralų – organinėje, bioaktyvioje formoje
 • 18 amino rūgščių
 • 10 vitaminų ir kitų fitonutrientų
 • tyras vanduo

VISI organizmui reikalingi mineralai, vitaminai ir maistingosios medžiagos bioaktyvioje organinėje formoje ir natūralioje proporcijoje – kaip gamta sukūrė.

GAMTINĖS KILMĖS

Natūrali sudėtis, natūrali forma ir natūrali proporcija. Kaip gamta sukūrė, kad būtume sveiki ir energingi. Fulvo mineralų ir fitoplanktono sudėtyje nėra jokių sintetinių cheminių medžiagų. Fulvo mineralai susidarė iš priešistorinių augalų ir savo natūralumu juos galima būtų palyginti su kitu organinės kilmės mineralu – gintaru, kuris susiformavo iš spygliuočių augalų sakų. Jūros fitoplanktonas – pačios mažiausios, bet maistingiausios jūros “daržovės”. Tai natūralios priešistorinės gamtos dovana Jūsų sveikatai.

BE KONSERVANTŲ

Dėka unikalių fulvo rūgščių bakteriostatinių bei fungicidinių savybių jokie konservantai nereikalingi. Koncentratų sudėtyje yra tik maistingos medžiagos ir tyras vanduo. Priešistoriniu periodu susiformavusios molekulės labai stabilios fiziniam, biologiniam ir cheminiam poveikiui, todėl fulvo mineralai gali būti pakuotėje daugelį metų visai neprarasdami savo maistinių savybių. Moksliškai įrodyta, kad jūros fitoplanktonas taip pat turi natūralių antibakterinių, priešgrybelinių ir net priešvirusinių savybių, todėl jokie konservantai – nereikalingi.

UNIKALUS

Fulvo mineralų unikalią sudėtį sąlygoja 34 milijonus metų trukęs maistingų medžiagų depozito formavimasis iš priešistorinių augalų. Tuo metu žemės paviršius buvo labai turtingas maistingomis medžiagomis. Tai vienintelis ir unikalus tokios sudėties depozitas JAV. Skirtingai nei kitos mineralinės medžiagos, fulvo mineralai yra organinėje, ląstelei lengvai įsisavinamoje formoje, todėl lengvai patenka į ląstelių vidų per lipidines membranas, per kurias kitokios formos mineralai – nepatenka. Jūros fitoplanktono atsiradimas siejamas su gyvybės atsiradimu Žemėje. Prieš maždaug 3,5 milijardo metų maži mikroorganizmai išmoko Saulės energiją, CO2 ir vandenį paversti į maistingąsias medžiagas ir pradėjo klestėti jaunos mūsų planetos vandenynuose. Tebeklesti jie ir dabar bendrai vadinami fitoplanktono pavadinimu ir suteikdami mums galimybę gauti visas maistingąsias medžiagas, reikalingas žmogaus ląstelėms.

TYRAS 

Fulvo mineralų išgavimo procese vartojamas tik tyras vanduo. Nenaudojami jokie chemikalai ar poveikis karščiu. Fulvo mineralų depozitai randasi natūralioje gamtoje, toli nuo pramoninės taršos todėl visos maistingosios medžiagos yra būtent tokios, kokios jos buvo priešistoriniu laikotarpiu, kada žemės paviršiuje augo milžiniški augalai, turtingi visomis maistingosiomis medžiagomis ir mineralais. Jūros fitoplanktonas  natūralioje formoje išgaunamas iš šiaurės vakarų Ramiojo vandenyno, ekologiškai apsaugotoje vietoje ir koncentruojamas specialiose vandens talpyklose, kur šį unikalų procesą kontroliuoja kokybės specialistai,  kad nebūtų patogeninių mikroorganizmų, toksinų ar sunkiųjų metalų.

VARTOJIMAS:

 • Sudedamosios dalys: vanduo, fulvo mineralų koncentratas. Suaugusiesiems žmonėms vartoti po 5 lašus 1-2 kartus per dieną, prieš tai ištirpinus nechloruotame vandenyje arba sultyse (rekomenduojame įlašinti keletą lašų citrinos sulčių). 10 lašų yra 0,1 g fulvo mineralų koncentrato.
 • Vaikams nuo 1 metų gali būti skiriamas po 1 lašą 10 kg. kūno svorio, 1-2 kartus per dieną.
 • Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikymo sąlygos: laikyti tamsioje vietoje, ne aukštesnėje kaip +25 °С temperatūroje.
Prekės kodas:999230
Pristatymo laikas: 2 – 4 sav.
Šiuo metu nėra sandėlyje
44.00
Užsakykite
arba užsakyti telefonu 8 686 99909
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi 2020
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite