Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Sensorinio įvertinimo prietaisų komplektas

Rinkinys susidedantis iš visų svarbiausių priemonių, reikalingų sensoriniam (jutiminiam) stimuliavimui ir pagrindinių kognityvinių funkcijų reabilitacijos programai.

Daugiau nei 90 sensorinių užduočių įskaitant klausos, regos, uoslės, skonio ir lytėjimo stimulus. Visos užduotys ir jų atlikimas yra aprašytos naudotojo instrukcijoje. Paciento atsakas į šias stimuliavimo veiklas gali būti įvertintas terapeuto ir panaudotas vertinant reabilitacijos efektyvumą.

Rinkinys susideda iš 31 funkcionalios, saugios medžiagos jutimų stimuliavimui. Rinkinį sudaro: 3 komunikacinės kortelės; naudotojo instrukcija; procedūrų gairės ir tikslai; sensorinės užduotys; priemonės gydymo, vertinimo ir rezultatų dokumentavimui. 

Priemonės, skirtos naudoti tik vienam pacientui, yra laikomos specialiose pacientų dėkluose, kuriuos galima pažymėti. Asmenines priemones sudaro: dantų šepetėlis, šukos, plastikinis šaukštas, dildė, plunksna, medvilninio pamušalo kvadratas, veliūras ir satinas.

Be latekso.

Visos priemonės yra laikomos patogiame užrakinamame lagaminėlyje (34 x 39 x 16 cm).

Prekės kodas:926654
Pristatymo laikas: Šiuo metu nėra sandėlyje
465.00
Užsakykite
arba užsakyti telefonu 8 686 99909
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi 2020
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite