Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
< Grįžti

INDIBA-TECAR

INDIBA aparatais atliekama TECAR terapija skatina natūralius audinių regeneracinius mechanizmus ir suteikia ilgalaikį nuskausminantį poveikį. 

 

Kas yra INDIBA?

 

INDIBA yra pasaulinė lyderė, naudojanti radijo dažnio technologiją jau daugiau nei 35 metus. INDIBA technologiją pagrindžia daugiau kaip 300 mokslinių straipsnių, kaip vieno efektyviausio ir saugiausio dažnio 448 kHz naudojimą.

 

Kaip veikia INDIBA radijo dažnis?

INDIBA sukuria elektromagnetinę bangą tiksliu 448 kHz dažniu, tokiu būdu yra pasiekiamas tiek biologinis stimuliavimas, tiek terminis efektas. Paskelbtuose tyrimuose įrodyta, kad tai daro teigiamą poveikį didinant gilų kraujo tekėjimą (Kumaran & Watson, 2017m.), todėl padidina deguonies ir maistinių medžiagų kiekį. Molekulinių tyrimų metu įrodyta, kad INDIBA Activ stimuliuoja kamieninių ląstelių dauginimąsi ir diferenciaciją (Hernandez-Bule ir kt., 2014m.).

 

INDIBA ACTIV 

INDIBA Activ gali būti naudojama atskirai arba kartu su manualine terapija, greitam ir veiksmingam atsigavimui, fizinės veiklos, skausmo valdymui bei reabilitacijai. Taip pat gali būti naudojama esant dubens problemoms bei grožio srtityje (fizio-estetikai).

VIDEO:

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite