Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
< Grįžti

Aetrex

Kodėl Aetrex?

Nuo pirmykščių laikų, mūsų pėdos buvo sukurtos vaikščioti basomis po įvairų, nelygų paviršių. Mūsų protėviai galėjo nuolat vaikščioti basi, nes gyveno aplinkoje, kurioje buvo daug žolės, smėlio, nebuvo dirbtinių lygių paviršių (asfalto, šaligatvių, parketo). Šiandien mes daugiausiai vaikštome kietu pagrindu, todėl pėdos patiria stresą, greitai pavargsta, nusilpsta pėdas laikantys raumenys ir raiščiai. Aetrex vidpadžiai padeda nuimti spaudimą nuo labiausiai apkraunamų pėdos zonų ir tolygiai paskirstyti krūvį einant ar bėgant.


Ar gali Aetrex vidpadžiai padėti sumažinti pėdų skausmą?

Taip. Aetrex vidpadžiai palaiko išilginį pėdos skliautą, suteikia anatomiškai teisingą pėdų ašies padėtį, sumažina per didelę pronaciją (pėdos nuokrypį į vidų). Taip pat padeda sumažinti pėdoms tenkantį stresą dėl pasikartojančių virškrūvių, suteikdami amortizaciją ir išsklaidydami krūvį nuo labiausiai apkraunamų vietų.

 

Eisenos analizė su Gaitway sistema

Itin tiksliam Aetrex vidpadžių parinkimui yra naudojama pėdų skanavimo sistema. Naudojant Gaitway yra atliekama statinė ir dinaminė (eisenos) analizė. Gauti duomenys yra itin tikslūs dėl daugiau negu penkių tūkstančių auksu dengtų barometrinių sensorių, kurie fiksuoja pėdos atraminius taškus. 

 

SVEIKATOS REIKMENŲ parduotuvėse atliekame pėdų analizę ir skaitmeninį vidpadžių parinkimą:

  • Vilniuje (Saltoniškių g. 9 PLC Panoramoje, telefonas +370 687 50889 ir A.Vivulskio 18, telefonas +370 616 32123)
  • Druskininkuose (Vilniaus al. 34, telefonas +370 683 07844) 

 

Paslaugos kaina – 10EUR (jei įsigijami vidpadžiai, paslauga nemokama).

 Daugiau informacijos apie AETREX vidpadžius

Rikiavimas Rodyti po:
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite