Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
< Grįžti

Aetrex

Aetrex vidpadžiai palaiko biomechaniškai taisyklingą ir optimalią kūno padėtį, sumažina čiurnos krypimą į vidų, taip pat apkrovą tenkančią plantarinei fascijai, keliams, klubams ir nugarai.

Aetrex vidpadžiai yra unikalūs pėdos arkos prilaikymo padėtimi. Arkos atramos forma, padėtis ir aukštis atitinka anatomines pėdos ypatybes ir yra optimaliausioje padėtyje.  Aetrex vidpadžiai, suteikiantys plokščiapėdystės, žemos arkos korekciją ir pėdų apsaugą, turi integruotą kulno prilaikymą, apsaugantį nuo čiurnos krypimo į vidų.

Itin tiksliam Aetrex vidpadžių parinkimui yra naudojamas pėdų skanavimo sistema, kurią sudaro daugiau negu penki tūkstančiai auksu dengtų barometrinių sensorių. Sistema atlieka stovėsenos arba eisenos testą. Eisenos testo metu jėgų pasiskirstymas yra vertinamas 30 kadrų per sekundę dažniu.

Vidpadžiams nenaudojami plastikai ar kitos kietos, nepatogios medžiagos. Aetrex gamybai naudojamos aukščiausios kokybės, smūgius sugeriančios medžiagos, kartu apsaugančios pėdą. Vidpadžiuose yra integruotos technologiškai pažangios, lengvos, šiuolaikiškos medžiagos.

 

Rikiavimas Rodyti po:
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi 2014
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite