Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
< Grįžti

Kompresinės kojinės

Kas yra kojų venų varikozė?

Sveikomis venoms,  veninis kraujas teka iš apačios į viršų (grįžta atgal į širdį). Esant varikozei, dėl venų vožtuvų nesandarumo kraujas teka atbuline kryptimi, susikaupia pernelyg daug kraujo bei išsiplečia paviršinės kojų venos. 

Kuo ypatingos kompresinės kojinės?

Tai kojinės, kurias gaminant pasitelkiama speciali technologija su laipsniška kompresija. Kojinėse esantis laipsnišką kompresiją suteikiantis tinklelis suteikia skirtingą kompresiją tam tikrose vietose (didžiausias spaudimas ties čiurnomis, kylant į viršų kompresija mažėja). Kompresinės kojinės padeda kraujui grįžti atgal į širdį, todėl yra rekomenduojamos, kaip veiksminga prevencinė priemonė nuo veninių sutrikimų. Kojinės yra itin efektyvios mažinant kojų sunkumo ir nuovargio pojūčius. Nuoseklus kojinių dėvėjimas padeda išvengti veninių vožtuvų nepakankamumo arba jį atitolinti. Kojines taip pat rekomenduojama dėvėti nėščiosioms, keliaujant, ilgai būnant vienoje priverstinėje padėtyje (stovimas/sėdimas darbas). Malonus lengvumo jausmas yra pasiekiamas dėka dinamiško kompresijos efekto. 

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite