Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Vežimėlis/darbo kėdutė X-Panda

Dinamiška, reguliuojama sėdynė su unikalia nugaros atrama. Pagrindas praplatinamas, atskirai reguliuojamos abiejų kojų atramos. Galima reguliuoti sėdynės plotį, gylį ir nugaros atramos aukštį, tai padidina galimybes pritaikyti ją augančiam vaikui. Patentuota reguliuojamos nugaros atramos konstrukcija – ašinis lenkimo taškas sutampa su naudotojo klubo sąnariu. Taip sumažinamas poslinkis, išlaikoma taisyklinga nugaros padėtis bei pritaikoma esant atvirai arba uždarai klubų padėčiai. Nugara yra dinamiška, todėl vaikas gali ištiesti ir atsistumti prieš palyginti lengvą pasipriešinimą ir tada atgauti norimą sėdėjimo padėtį. Taip pat yra galimybe fiksuoti nugarą, todėl tai itin patogu maitinant vaiką arba transportuojant kėdutę. Galima rinktis iš 4 sėdynės dydžių.


Standartinėje komplektacijoje: šoniniai klubų, abdukcijos/adukcijos suportai, liemens atrama (4 dydžiui), galvos atrama, šoninės atramos. 


Suderinama su ISO 16840-4.

Prekės kodas:8910151-01
Pristatymo laikas: 2 – 4 sav.
Šiuo metu nėra sandėlyje
Kainos teiraukitės
Užsakykite
arba užsakyti telefonu 8 686 99909

Daugiau informacijos apie prekę

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi 2014
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite