Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Vaikštynė R82 Mustang

 

Vaikštynė skirta 2-18 metų vaikams, kurių pusiausvyra nėra tvirta ir motorinė funkcija pablogėjusi, ir reikalinga nuolatinė pagalba vaikštant. Vaikštynė prilaiko viršutinę kūno dalį ir dubenį. Gali būti naudojama kaip vaikščiojimo ir eisenos treniruoklis. Suteikiama atrama viršutinei kūno daliai, dubeniui. Suteikiama statmena padėtis, vaikas kiek palinkęs į priekį. Galimi 4 vaikštynės dydžiai.

Vaikštynė gali būti fiksuojama priekyje arba gale.

Naudotojams, kurie negali pilnai atsispirti ir išlaikyti svorį arba turi motorikos sutrikimų, pagrindinė atrama yra priekyje, kuri suteikia atramą liemeniui ir pilvui.

O naudotojams, kurių vaikščiojimo įgūdžiai yra geresni, kurie turi stabilenę liemens kontrolę ir gali pilnai atsispirti kojomis ir išlaikyti svorį, pagrindinė atrama yra gale.

Naudotojai turintys silpną laikyseną, silpną koordinaciją ar spastiką dažnai eidami kryžiuoja kojas. Kad būtų lengviau normaliai vaikščioti, prie vaikštynės gali būti primontuotas kojų praskyrėjas ir sėdynė. Sėdynė padidina abdukciją ir klubų sukimą į šoną. Kojų praskyrėjas neleidžia kojoms kryžiuotis.

 Kadangi vaikas yra pačiame vaikštynės viduryje, tai suteikia viršutinės kūno dalies stabilumą, todėl vaikas gali susitelkti tik į ėjimą.

Ši vaikštynė lengvai sulankstoma, todėl ją patogu transportuoti.

Visus galimus pasirinkimus rasite užsakymo formoje.

 

Kodėl vaikščiojimas svarbus?
 
1.Suteikia vaikui laisvės ir nepriklausomybės
2.Didiną motyvaciją
3.Stiprina kaulų – raumenų sistemą
4.Stimuliuojama kvėpavimo funkcija
5.Stiprėja širdies ir kraujagyslių sistema
6.Stimuliuojamos virškinimo ir tuštinimosi funkcijos

 

 

Prekės kodas:MUSTANG
Pristatymo laikas: 2 – 4 sav.
Šiuo metu nėra sandėlyje
1790.00
Užsakykite
arba užsakyti telefonu 8 686 99909
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi 2020
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite