Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Pasėstas nuo pragulų RELAX Trio, 40 cm x 40 cm

Skirta naudotojams, kurie turi mažą ir vidutinę riziką praguloms atsirasti. Pagaminta iš trijų skirtingų medžiagų: pagrindas – greitai formą atgaunantis poliuretanas, sėdynėlės centras padalintas į keturis skyrius, kurie užpildyti FloGel geliu, viršutinis sluoksnis – viskoelastinis porolonas. Prisitaiko prie naudotojo kūno formos, didina atramos paviršių, mažina spaudimą į audinius. Sėdynėlė neturi išryškinto „priekio“ ar „galo“, todėl gali būti naudojama iš bet kurios pusės. 

Sėdynėlė aptraukta skaidria apsaugine poliuretano plėvele, todėl sėdynėlę lengvą valyti ir prižiūrėti. Sėdynėlės užvalkalas pagamintas iš austo poliesterio su antibakterine PVC plėvele, saugančia nuo grybelių ir bakterijų atsiradimo. Apatinė užvalkalo pusė – iš austo nailono poliuretano, neslystančio paviršiaus. Užvalkalas su užtrauktuku, nepralaidus drėgmei, skalbiamas. 

 
  • Matmenys: 40 cm x 40 cm x 4 cm
  • Svoris: 1,3 kg.
  • Maksimali apkrova iki 80 kg.
Prekės kodas:RT001-1616
Pristatymo laikas: 2 – 4 sav.
Šiuo metu nėra sandėlyje
169.00
Užsakykite
arba užsakyti telefonu 8 686 99909
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi 2014
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite