Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Elektrinis vežimėlis INVACARE Fox

Elektrinių vežimėlių inovatyvūs sprendimai

Elektriniame vežimėlyje Invacare Fox rasite naujovių, gyvenimą darančių dar paprastesniu.  Dėl lengvo ir kompaktiško dizaino vežimėlis ypač manevringas patalpose. Turi reguliuojamą sėdynę. Pakabinama ašis ir centralizuota baterijos vieta užtikrina puikų važiavimą lauke.

Invacare Fox yra vienas iš lengviausiai pritaikomų elektrinių vežimėlių rinkoje. Galima reguliuoti net 5 - ias sėdynės kryptis: plotį, ilgį, aukštį, sėdynės ir nugaros atramos kampus.

 

Individualumo taip pat suteikia reguliuojamo ilgio ratų bazė. Keičiant atstumą tarp ašių, vežimėlį lengvai galima pritaikyti prie skirtingų naudotojo poreikių.

  

Lengvai išmontuojamas ir sulankstomas

Viena iš pagrindinių Invacare Fox ypatybių – jį galima lengvai išardyti ir sulankstyti, nenaudojant įrankių. Tai įgyvendinta pritaikius naujos kartos sulankstymo mechanizmą. Transportuojant vežimėlį nuimama jo sėdynė, baterija, o rėmas sulankstomas. Sulankstytas Invacare Fox nesunkiai telpa beveik visų automobilių bagažinėse. Didelis privalumas - išliekantis nustatytas nugaros kampas, net ir nulenkus ar nuėmus nugaros atramą.

 

 

Prekės kodas:DE3-SO100577001
Pristatymo laikas: 2 – 4 sav.
Šiuo metu nėra sandėlyje
2000.00
Užsakykite
arba užsakyti telefonu 8 686 99909
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi 2014
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite