Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
< Grįžti

Elektriniai

NAUJIENA rinkoje

INVACARE AVIVA RX elektriniai vežimėliai


Naujausiais inžineriniais sprendimais pagrįsta galinių ratų pavara sujungia novatorišką svorio centro valdymo metodiką ir galingus elektrinius variklius. „ AVIVA RX“  iš naujo apibrėžia galinių ratų veikimą, suteikdami neprilygstamą valdymą, išskirtinį sukibimą ir ypatingą važiavimo komfortą.

   
 
„AVIVA RX“ elektriniai vežimėliai sukurti įveikti kasdienes kliūtis. Namuose, darbe ar lauke būsite pasirengęs įveikti visus sunkumus. Vežimėliai yra kompaktiški, komplektuojami su „Invacare Modulite“ sėdyne užtikrina patogų ir švelnų važiavimą. 

Švarios ir išraiškingos linijos, aptakūs kampai bei kokybiška apdaila išskiria „AVIVA RX“ modelio vežimėlius iš kitų. Pasirinkimo galimybės leidžia personalizuoti sėdėjimo sistemą, važiuoklę ir  valdiklius.

Kompaktiškas dizainas suderintas su galia. Dėl inovatyvių sprendimų mažame vežimėlio gabarite telpa galingi net iki 73,5 Ah akumuliatoriai, kurie leis pamiršti apie vežimėlio įkrovimą ilgam. Dėl mažesnių matmenų, vežimėlį lengvą valdyti siauresnėse erdvėse, vežimėlio pagrindo plotis tik 56 centimetrai. Dėl trumpo apsisukimo spindulio ( 75 centimetrai ), vežimėliu lengva manevruoti patalpose ar privažiuoti arčiau norimų objektų.
 

 

Rikiavimas Rodyti po:
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi 2014
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite