Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Aktyvaus tipo vežimėlis KÜSCHALL Champion 2.0

 

Naujasis KÜSCHALL Champion 2.0 yra unikalus neįgaliojo vežimėlis kuris suteikia važiavimo standžiu rėmu galimybę suderintą su patogiu sulankstymo mechanizmu. 

Sulankstymo mechanizmas padaro vežimėlį KÜSCHALL Champion 2.0 labai kompaktišku: pasirinkę funkciją SK (Swiss knife), galite paversti šį vežimėlį kuprinės dydžio! Tai puikus pasirinkimas keliaujantiems!

Nepaisant kompaktiškumo, vežimėlis KÜSCHALL Champion 2.0  yra preciziškai pritaikomas prie kiekvieno naudotojo individualių poreikių. 

Hirdroformuotas rėmas optimizuoja tvirtumą ir važiavimo savybes, o rėmo išlenkimas kelio srityje padidina ergonomiškumą persikeliant į vežimėlį ir iš jo.  

KÜSCHALL Champion 2.0 tai ne tik naujasis vežimėlis, tai žinios, kurios apima visus vartotojų norus bei atspindi tai kuo tikime mes: kokybė, universalumas, funkcionalumas ir dizainas. 

Naudodami KÜSCHALL vizualizatorių galite keisti vežimėlio komplektaciją ir dizainą. Spustelėkite ant nuorodos ir pamatykite, kaip atrodys Jūsų naujasis vežimėlis:  

https://kuschall.com/international-en/visualizer/

Prekės kodas:CHAMPION2.0
Pristatymo laikas: 2 – 4 sav.
Šiuo metu nėra sandėlyje
2210.00
Užsakykite
arba užsakyti telefonu 8 686 99909
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi 2014
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite