Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
< Grįžti

Deguonies koncentratorių nuoma

Gydymas deguonimi – lėtinio kvėpavimo nepakankamumo gydymo būdas, kai skiriamas didesnės koncentracijos deguonis, palyginti su jo koncentracija ore.

Sergant ūmiomis ir lėtinėmis širdies ar plačių ligomis efektyvus deguonies įsisavinimas kvėpuojant įprastu oru yra apsunkinamas, todėl gali prireikti papildomo deguonies.

Galimas gydymo deguonimi (medicinos priemonių nuomos)  apmokėjimas PSDF biudžeto lėšomis (kurių administravimą vykdo Valstybinė ligonių kasa).  (Vadovaujantis patvirtintu Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2018 m. balandžio 18 d. įsakymo Nr. V-429)


Norėdami gauti VLK kompensuojamą gydymą  deguonimi nemokamai:

  1. Kreipkitės į savo sveikatos priežiūros įstaigą, kuri teikia stacionarines paslaugas;
  2. Gaukite gydytojų patvirtinimą- konsiliumo išvadą apie būtinybę gydytis deguonimi;
  3. Pateikite prašymą bei konsiliumo išvadą UAB TEIDA el. paštu: info@teida.lt

 
Gavę šiuos dokumentus derinsime su Valstybine ligonių kasa (iki 5 darbo dienų yra išnagrinėjamas prašymas), sudarysime sutartį ir pristatysime nemokamai ligoniui į namus deguonies aparatą (deguonies koncentratorių), atliksime jo techninę priežiūrą ir aptarnavimą.
 

Rikiavimas Rodyti po:
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite