Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
SISSEL® Myofascia dvigubas kamuoliukas, 8x16 cm, juodos spalvos

 

SISSEL® Myofascia dvigubas kamuoliukas yra savimasažo priemonė skirta atpalaiduoti įsitempusius nugaros, kaklo, kojų ir rankų raumenis, trigerinius taškus ar sumažinti skausmą. Šis kamuoliukas gali atpalaiduoti giliuosius raumenis ir audinius sunkiai pasiekiamose vietose. Dėl kamuoliuko ypatingos formos (sujungtų dviejų kamuoliukų) galima masažuoti du lygiagrečius raumenis vienu metu, pavyzdžiui trapecinį, platųjį nugaros raumenis esančius abejose stuburo pusėse.  

Specifikacija:

  • Spalva: juoda
  • Išmatavimai: Ø 8 cm, ilgis 16 cm
  • Medžiaga: itin patvarus EPP (išplėstas polipropilenas)

Naudojimas:

Masažas gali būti atliekamas atsigulus ant kilimėlio, stovint prie neslidžios dangos sienos ar kitoje padėtyje, kurioje kamuoliukas liečiasi į tvirtą pagrindą. Atliekant savimasažą skausmingas taškas veikiamas spaudimu (30-60 sek.) arba spaudimu su kamuoliuko ritinėjimu įvairiomis kryptimis, tokiu būdu sumažinama lokali įtampa ir atsipalaiduojamos įtemptos raumens.

Prekės kodas:162.093
Pristatymo laikas: 1 - 2 d.d.
14.60
arba užsakyti telefonu 8 686 99909

Daugiau informacijos apie prekę

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite