Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
LYAPKO aplikatorius kilimėlis, ŠANSAS 5,8

Naudojamas profilaktiškai ir ligoms gydyti, juo veikiant bet kurią kūno vietą (nugarą, pilvą, krūtinės ląstos sritį ir kt.). Tai efektyviausia priemonė greitai numalšinanti skausmą, pašalinanti nuovargį, o naudojama ryte suteikia energijos visai dienai. Tai puiki priemonė stiprinti sveikatą, kelti darbingumą. 

Naudojant  šį kilimėlį, vyksta daug sudėtingų reakcijų, todėl suaktyvėja kraujotaka, pagreitėja medžiagų apykaita, organizme išsiskiria biologiškai aktyvios medžiagos – endorfinai, kurie veikia nuskausminamai ir reguliuoja bendrą žmogaus savijautą, vidinės energijos pusiausvyrą. Atliekant procedūrą, žmogus atsipalaiduoja, sumažėja skausmas, kūną užlieja maloni šiluma.

Kiek minučių reikėtų laikyti kilimėlį ant odos, priklauso nuo pasireiškiančių simptomų:

  • Tonizuojantis efektas – 10-15 minučių, ritinėliui – 5-7 minutės.
  • Raminantis efektas – nuo 20-30 minučių iki 2 valandų, ritinėliui 10-15 minučių.
  • Rekomenduojamas kursas yra 10-14 dienų. Po 2-4 savaičių kursą reikėtų pakartoti

Geriausiais poveikis pasiekiamas Liapko Ukraina kilimėlį naudojant ilgai - kelis mėnesius kasdien. Tuomet ženkliai pagerėja savijauta, dingsta lėtinio pobūdžio skausmai, sustiprėja ir pagerėja pagyvenusių žmonių gyvybinis tonusas ir darbingumas.

 
Kaip dezinfekuoti? 
Lyapko aplikatorius naudojimo metu liečiasi su oda jos nepažeisdamas ir nekontaktuoja su krauju. Po seanso (gydymo įstaigose) juos būtina dezinfekuoti vienu iš būdų: virinimas (30 min.), oro metodas (orinis sterilizatorius - 120 laipsnių Celsijaus, 4-5 minutės) arba bechloriais tirpalais. Po individualaus panaudojimo dezinfekuoti nebūtina. Higieninė priežiūra: švarinimas plaunamuoju tirpalu, praplovimas tekančiu vandeniu ir džiovinimas karšto oro srove (naudojant feną).
  • Adatos žingsnis - 5,8 mm;
  • Kilimėlio dydis - 105x235 mm.
  • Sudėtis: Guma ir metalai (Ag, Fe, Cu, Zn, Ni);


Prekės kodas:999703
Pristatymo laikas: 1 - 2 d.d.
24.00 29.00 €
arba užsakyti telefonu 8 686 99909
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi 2014
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite