Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Fangoparafinas, 1 kg

Fangoparafinas - tai parafino ir vulkaninės kilmės purvo mišinys. Fango yra vulkaninis purvas, turintis didelę šilumos kaupimo galią ir labai geras šilumos laidumo savybes.

Fangoparafino šilumos terapija taikoma vietiniam audinių šildymui, įsitempusių audinių atpalaidavimui, skatina šilumos perdavimą giliesiems raumenų sluoksniams.

Šildant galima paskatinti vietinę audinių kraujotaką ir tai gali pagerinti vietinę medžiagų apykaitą. Dėl šių savybių fangoparafinas dažnai rekomenduojamas esant raumenų ir kaulų sistemos ligoms.

Fangoparafiną aplikacijoms paruošti paprasta: susmulkinamas ir šildomas fangomaišytuve iki 70° temperatūros. Fango masė turi trumpam atvėsti, būdama vis dar minkšta, maždaug 50° temperatūroje, tepama ir formuojama ant paciento kūno.

Atminkite, kad šis produktas skirtas tik profesionaliam naudojimui.

Terapijos privalumai:

  • Didelė šilumos kaupimo galia
  • Labai geras šilumos laidumas
  • Labai lengva modeliuoti

Specifikacija:

  • Mažas klampumas
  • Fangoparafino lydymosi temperatūra artima 70 °C
  • Sudėtyje yra iškastinių ingredientų – mineralų, akmens aliejaus.

Taikymas ir naudojimas:

Aukštos temperatūros fangoparafinas gali nudeginti, todėl atminkite, kad šis produktas skirtas tik profesionaliam naudojimui. Užtikrinkite gerą patalpos vėdinimą. Dirbdami nerūkykite, nevalgykite ir negerkite. Laikykite atokiau nuo maisto ir gėrimų. Prieš pertraukas ir darbo pabaigoje nusiplaukite rankas.

Pagaminta Vokietijoje.

Prekės kodas:FANGO
Pristatymo laikas: 1 - 2 d.d.
7.90
arba užsakyti telefonu 8 686 99909
Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida TOP ĮMONĖ į METAI
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite