Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Kulnų pagalvėlės pragulų profilaktikai

Oasis diapazonas apima plataus asortimento, daugkartinio naudojimo, 100% silikoninius gelio gaminius. Naudojamas silikonas yra minkštesnis nei oda ar gilesni audiniai. Spaudimą sumažina nežymus gelio judėjimas gaminio viduje, kai spaudimas/jėga yra išsklaidomi per visą produktą.

Kulnų taurelės pagamintos iš silikoninio gelio Trugel,  kuris atkartoja žmogaus audinių tekstūrą. Gelio užpildas specialiai apdorotas – neišteka. Taurelės nesiraukšlėja, išorinė plėvelė neatlimpa nuo gelio užpildo ir nesisluoksniuoja. Taurelės nesusispaudžia - panaudojus grįžta į savo pirminę padėtį (atsistato). Sudėtyje nėra latekso – nedirgina odos. Lengvai valomos. Pralaidžios rentgeno spinduliams. Atsparios karščiui ir šalčiui. Vienas universalus dydis, apimtis reguliuojama lipniomis velcro juostelėmis, taip apsaugant Achilo sausgysles, kulnus, čiurnos sąnarį ir padą.

Prekės kodas:OA131-2
Pristatymo laikas: 1 - 2 d.d.
32.00
arba užsakyti telefonu 8 686 99909

Daugiau informacijos apie prekę

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi Lietuvoje 2015
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 25 metus dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite