Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Balno formos kėdė, mod. SALLI MultiAdjuster

Unikalus, užpatentuotas SALLI balno formos kėdžių dizainas sukurtas įvertinus žmogaus fiziologines savybes, atlikus daugybę mokslinių tyrimų apie netaisyklingos sėdėsenos poveikį, įvertinus sėdmenų, tarpvietės ir šlaunų spaudimą sėdint ir dėl to atsirandantį neigiamą poveikį sveikatai. Sėdint ant kėdės MultiAdjuster formuojama ergonomiška ir sveika sėdėjimo pozicija, padedanti išvengti nugaros skausmo, įprasta klubų ir kelių padėtis yra apytiksliai 135° kampu, o tai ženkliai sumažina apkrovimą ir įtampą sąnariams Kėdė pritaikyta naudoti biuruose, mokyklose, grožio salonuose, reabilitacijos centruose, odontologo kabinetuose, operacinėse, pramonėje.

Naudojantis balno tipo kėde SALLI MULTIADJUSTER tereikia nusistatyti tinkamą aukštį, o visą kitą padarys pati kėdė. SALLI MULTIADJUSTER prisitaiko prie visų sėdinčiojo judesių. Dėl standartinių sėdimosios vietos parametrų kėdė pritaikoma tiek moterims tiek vyrams. Sėdint ant SALLI kėdės, nugara yra tokioje pat pozoje kaip stovint, todėl nugaros atrama nereikalinga. Kadangi stuburas palaiko kūno laikyseną, viršutinės kūno dalies raumenys ir pečiai gali atsipalaiduoti. Savo ruožtu apatinė nugaros dalis išlaiko savo natūralią liniją, o dviejų dalių sėdimoji dalis apsaugo nuo nemalonaus spaudimo. Tokiu būdu Jūsų laikysena išlieka taisyklinga ir Jūs galite kvėpuoti giliau, todėl smegenys gauna pakankamai deguonies, o tai padeda išlaikyti budrumą ir produktyvumą.

Kėdė tinka vyrams ir moterims. Mechaniniu būdu (rankenėle) reguliuojamas aukštis, kėdės pagrindo vertikalizavimo kampas, kėdės plotis (40-44 cm) didinant tarpą tarp kairiosios ir dešiniosios sėdėjimo pagrindo pusės. Maksimali apkrova 120 kg.

Video apie Salli kėdės naudojimą

Prekės kodas:MULTIADJUSTER
Pristatymo laikas: 2 – 4 sav.
Šiuo metu nėra sandėlyje
550.00
Užsakykite
arba užsakyti telefonu 8 686 99909

Kėdutės aukštis parenkamas pagal naudotojo ūgį (nurodyti užsakant):

 

Kėdės sėdynės reguliavimas:

Kėdutės sėdynės dangos spalvų paletė:

Pagrindiniai galimi priedai:

 

Fiksuotas alkūnės laikiklis

 

Sukamas aplink kėdutę porankis

Daugiau informacijos apie prekę

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi Lietuvoje 2015
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 20 metų dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite