Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
SALLI LIGHT SWING balno formos kėdė

SALLI LIGHT SWING – lengvo dizaino, siūbuojanti balno formos kėdė.

Siūbuojantis, reguliuojamo standumo Swing mechanizmas leidžia pakreipti kėdę bet kuria kryptimi be atskirų reguliavimo svertų. Tokiu būdu galima treniruotis sėdint, gerinamas nugaros mobilumas, medžiagų apykaita ir aktyvuojamas visas kūnas.

Ypatingas Salli balno tipo kėdės dizainas užtikrina, kad visada išliksite optimalioje ir subalansuotoje sėdėsenoje.

Reguliuojamas kėdės aukštis ir galimybė pėdas pastatyti tiesiai po klubais suteikia poziciją, kurioje iš šono matoma vertikali linija, einanti nuo ausies iki kulno.

Griovelį turinti, vientisa kėdės sėdynė leidžia dubeniui pasvirti pirmyn, padeda palaikyti natūralią stuburo padėtį ir atpalaiduoti kaklo ir pečių raumenis. 


Salli teikiami privalumai:

Sveika ir lengva nugara bei kaklas. Sėdint ant Salli balno formos kėdės nugara išlieka tiesi, palaikomi natūralūs stuburo linkiai, atsipalaiduoja viršutinės kūno dalies raumenys. Sėdint ant aktyvaus tipo kėdės nugaros ir pilvo raumenys gauna sveiką fizinį krūvį.

Gilesnis kvėpavimas. Dėl optimalios sėdėjimo padėties krūtinės ląsta gali laisviau judėti, palengvėja kvėpavimas, tampa gilesnis. Pagerėjusi kraujo cirkuliacija sumažina galvos skausmo tikimybę.

Geresnis virškinimas. Žarnynas nėra užspaustas taip, kaip sėdint palinkus į priekį. Siūbavimo judesys pagerina žarnyno darbą;

Geresnė kraujo ir limfos cirkuliacija. Platus 135 laipsnių kampas ties keliais ir klubais užtikrina optimalią kraujo ir limfos cirkuliaciją.

Daugiau judėjimo. Naudojant Swing modelius galite treniruotis visos darbo dienos metu. Net maži judesiai pagerina cirkuliaciją, tai ypač svarbu apatinės nugaros dalies raumenims. Didesnis aktyvumas ir mobilumas sulėtina disko ir slankstelių degeneraciją.


Ypatybės:

  • Dujine spyruokle reguliuojamas kėdės aukštis;
  • Siūbuojantis, reguliuojamo standumo Swing mechanizmas leidžia pakreipti kėdę bet kuria kryptimi be atskirų reguliavimo svertų;
  • Vientisa aktyvi sėdynė su grioveliu;
  • Galima pasirinkti vieną iš trijų sėdynės užvalkalo spalvų: juodos, pilkos, raudonos;
  • Maksimali apkrova: 100 kg;
  • Svoris: 7,4 kg;
  • Dizainas kurtas Suomijoje.

Nelaikyti žemesnėje nei + 5 °C temperatūroje.

 

Prekės kodas:SALLILIGHTSWING Gamintojas:Nėra nurodyta gamintojo
Pristatymo laikas: 2 – 4 sav.
Šiuo metu nėra sandėlyje
400.00
Užsakykite
arba užsakyti telefonu 8 686 99909

Daugiau informacijos apie prekę

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi Lietuvoje 2015
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 20 metų dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite