Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
EMG grįžtamojo ryšio prietaisas mod. Peritone

Kokio stiprumo yra jūsų dubens dugno raumenys?

Tą galima sužinoti naudojant grįžtamojo ryšio prietaisą Peritone, kuris parodo kokio pajėgumo yra jūsų dubens dugno raumenys atliekant pratimus. Naudojamas su Periform®+ arba su Anuform® elektrodais. Kai atliekate pratimus, galite stebėti kaip stipriai sutraukiate dubens dugno raumenis.

 
Kaip Peritone veikia?

Kai raumuo susitraukia, jis siunčia elektrinį impulsą. Šį impulsą užfiksuoja elektrodas ir nusiunčia informaciją į Peritone, kur ji apdorojama ir pateikiama prietaiso ekrane – jūs matote raumens susitraukimo grįžtamąjį ryšį. Kai jūs sutraukiate dubens dugno raumenis, Peritone paviršiuje esančios švieselės kyla aukštyn, kai atpalaiduojate – prietaiso švieselės leidžiasi žemyn.

Naudojant Peritone, pamatysite kaip raumenys stiprėja, kai nuosekliai darote pratimus - tai motyvuos jus tęsti dubens dugno raumenų stiprinimo programą. Taip pat Peritone duomenys bus naudingi jūsų šlapimo nelaikymą gydančiam gydytojui, kuris galės įvertinti paskirto gydymo efektyvumą.

 
Ar Peritone tinkamas tik dubens dugno raumenų stiprumui matuoti?

Peritone EMG prietaisas taip pat gali būti efektyviai naudojamas sporto medicinoje ir bendrinėje fizioterapijoje visų raumenų grupių stiprumui matuoti.

Prietaisui suteikiama 12 mėn. garantija.

Prekės kodas:021848
Pristatymo laikas: 1 - 2 d.d.
239.00
arba užsakyti telefonu 8 686 99909

EMG matavimo ribos: 0,2 - 2000 µV

Jautrumas: 0,1 µV

Matavimo tikslumas: 4 % nuo matomos vertės

Sinfazinio signalo slopinimo koeficientas: 130 dBs

Maitinimo elementas: PP3 šarminis

Darbo / poilsio periodai: 2 - 99 s

Išsikraunančios baterijos indikatorius

Išmatavimai: 129 x 64 x 29 mm

Svoris: 0,15 kg

Peritone pakuotę sudaro: Peritone aparatas, elektrodai (4 vnt.), laidai (2 vnt.), naudojimo instrukcija, stovelis aparatui, minkštas dėklas.

Daugiau informacijos apie prekę

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi Lietuvoje 2015
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 20 metų dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite