Prekės
Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas

Mokymai

 

Elektrostimuliacija sporte ir sporto medicinoje, 2018 m. balandžio 6 d.

 

Kaip padidinti elektrostimuliacijos efektyvumą sportinio pasirengimo metu ir reabilituojantis?

 

Heiko van Vliet - žymiausias pasaulyje neuroraumeninės elektrostimuliacijos (NMES) ekspertas is Šveicarijos atvyksta į Lietuvą pasidalinti žiniomis praktiniame seminare.

 

Seminaro temos:

1. NMES  profesionaliame sporte: kaip padidinti stimuliacijos našumą.

2. Galios treniruotė kombinuojant su NMES.

3. Ištvermės treniruotė su elektrostimuliacija.

4. Efektyvus atsigavimas ir specifinės elektrostimuliacijos programos po kelio, klubo, peties ar kulkšnies traumų ar operacijų.

 

Seminaras skirtas atletams, asmeniniams treneriams, treneriams, sporto kineziterapeutams, sporto medicinoms gydytojams ir kitam medicinos ir sporto personalui, kuris jau naudoja elektrostimuliaciją ar planuoja ją naudot  ir siekia efektyvesnio rezultato.

 

Seminaro tikslai:

1.Duoti paprastą, efektyvų ir saugų elektrostimuliacijos protokolą treniruotėms, kuris leistų pasiekti geresnių sporto rezultatų tiek atskirai, tiek kombinuojant jas su įprastomis treniruotėmis.

2.Padėti paruošti treniruotės formatą, kuris orientuotas į naudotoją.

3.Išmokti treniruoti ištvermę per sąlyginai trumpą laiką.

 

Seminarą ves Heiko van Vliet - tarptautinis ekspertas iš Šveicarijos pasiruošimo, atsigavimo ir sportininkų reabilitacijos srityse, Lozanos sporto katedros profesorius. 

Heiko - lyderiaujančių sportininkų individualių pasirengimo programų autorius. Dirbo Olandijos  olimpinės nacionalinės gimnastikos komandos treneriu, Olandijos nacionaliniame sporto ir treniruočių centre, Universiados treneris, dirbo su Šveicarijos snieglentininkų komanda, Alexander Popov Compex treneris Sidnėjaus olimpinėse žaidynėse 2004, su Honkongo nacionaline plaukimo komanda,  darė Triatlono treniravimo programas, dirbo su Roterdamo Feyenord futbolo klubu, Amsterdamo Ajax futbolo klubu, Roterdamo AZ Alkmaar futbolo klubu, Portugalijos FC Porto futbolo klubu,  vykdė nacionalines atrankas Emiratuose, su Graikijos krepšinio klubu Panathinaikos, Vokietijos Schalke 04 futbolo klubas, Allemagne Hanoveris, su Londono Chelsea futbolo klubu, Londono Tottenham Hotspur futbolo klubu, dirbo su regbio komandomis All Saints klubas,  Northampton klubas,  Leicester Tigers (JK), Wasps (JK), su olimpine čempione vokiete Claudia Pechstein, greituoju čiuožimu, krepšininke Abby Bishop, su Norvegijos Nacionaline čiuožimo komanda, Slidinėjimo akademija, su Britanijos sporto asociacija (fizioterapijos procedūros ir federacijos žaidynių patarėjas), su Vokietijos olimpinio biatlono komanda, su Tarptautine sporto mokslų ir technologijų akademija ir daugeliu kitų komandų bei sportininkų. Ruošė CrossFit pasirengimo programas.

 

Seminaro lektoriaus video:

www.youtube.com/watch

 

Data:  2018 m. balandžio 6 d. (penktadienis).

Renginio trukmė: 13:00 val. - 18:00 val. 

Vieta: Teida, Druskininkų g. 1, Kaunas.

Registracija į renginį: 

tickets.paysera.com/lt/event/elektrostimuliacija-sporte-ir-sporto-medicinoje

  

 

 

UAB "TEIDA", Judesio Akademija, nuolat organizuoja teorinius ir praktinius mokymus kineziterapijos, ergoterapijos, akupunktūros, masažo, sporto medicinos, visuomenės sveikatos bei kitiems specialistams. Kviečiame į mokymus Judesio Akademijoje (renginių kalendorių galite rasti www.JudesioAkademija.lt). 

Renginių dalyviai visuomet gali įsigyti prekių Fyzio parduotuvėje palankiomis kainomis. Daugiau informacijos tel. 8*650 40287 arba mokymai@teida.lt. Laukiame Jūsų!

 

   

  

 

 

 

Apie akcijas sužinok pirmas!
Stipriausi Lietuvoje 2015 Informacija prikėjui POLA nuolaida
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 20 metų dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite