Prekės
Fizinei medicinai Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas

Mokymai

TEIDA organizuoja nemokamus INDIBA praktinius seminarus, kuriuos ves INDIBA Active mokymų vadovė Sara Lopez iš Ispanijos. Seminarai vyks anglų kalba.

 

  • 2018 06 11 d. 10:00-12:00 val. INDIBA fizinei estetikai.
  • 2018 06 11 d. 14:00-17:00 val. INDIBA reabilitacijai (naudojant ir fascijos įrankius).
  • 2018 06 12 d. 13:00-15:00 val. INDIBA sporto medicinai (naudojant ir fascijos įrankius).

INDIBA: natūralus gydomasis instrumentas reabilitacijai, sportinei fizioterapijai, dubens dugnui ir fizinei estetikai. Tinkamas ūmiam ir lėtiniam skausmų gydymui. 

INDIBA - TECAR terapijos išradėjai (Transfert Electrical Capacitive And Resistive), kurie klinikinėmis studijomis įrodė, kad elektrinė stimuliacija 448kHz stabiliu dažniu terminiu ir subterminiu poveikiu tiesiogiai veikia ląsteles, didina metabolinį aktyvumą, kamieninių ląstelių proliferaciją, vyksta biostimuliacija, vaskuliarizacija ir hiperaktyvacija.

INDIBA®, remdamiesi medicininiais tyrimais, aprašė Proionic® sistemą kaip unikalią sistemą, skatinančią vidinę ir išorinę ląstelių jonų mainų funkciją atstatančią fiziologinę ląstelių elektrinę veiklą.

448 kHz dažnis padidina jonų mobilizavimą per intracelinę ir ekstraląstelinę matricą, kuri atkuria ląstelių membranos potencialo pralaidumą. Elektrinis balansas optimizuoja audinių išgydymą tiekiant deguonį ir maistines medžiagas per natūralų kraujo tiekimą organizmui. Kraujotakos aktyvacija (mikrocirkuliacija ir vazodilatacija) stimuliuoja proliferaciją ir fibroblastų aktyvumą, kurį sukelia kolagenas. Rezultatas yra audinių regeneracija, kurią skatina 448 kHz dažnis.

INDIBA naudoja daugelio žinomų komandų medikai, profesionalūs sportininkai (Rafael Nadal, Leonel Messi), CSKA , privačios terapines ir grožio klinikos ir t.t.

 

Seminarų vieta: Teida, Druskininkų g. 1, Kaunas.

 

Informacija ir registracija:

Telefonu: +370 686 99909

El. paštu: mokymai@teida.lt

 

 

Apie akcijas sužinok pirmas!
Informacija prikėjui POLA nuolaida Stipriausi Lietuvoje 2015
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 20 metų dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite