Prekės
Teida E-Katalogas 15/16 Katalogas Sveikatingumui ir sportui Uzsakyti Katalogu Spausdintas Versijas
Duomenų saugumas

teida.lt svetainėje esančiose užsakymų bei registracijos formose lankytojų prašoma pateikti asmeninę informaciją (nurodyti vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą ir kt.). Šie duomenys bus naudojami vykdant Jūsų užsakymus, taip pat susisiekti su Jumis, jei Jus aptarnaujantiems teida.lt darbuotojams kiltų kokių nors klausimų. Įsipareigojame neatskleisti lankytojų asmeninės informacijos trečiosioms šalims. Šis įsipareigojimas negalioja LR teisės aktuose numatytais atvejais. Mes garantuojame, kad Jūsų registracijos duomenys išliks konfidencialūs ir bus naudojami tik siekiant įvykdyti Jūsų užsakymą.

 

UAB „Teida“ „Asmens duomenų tvarkymo taisyklės“.

 

Klientų duomenys saugomi ir apdorojami laikantis galiojančių Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo (Valstybės žinios. 2003, Nr. 15-597) direktyvų. Jūsų asmeniniai duomenys yra saugomi ne ilgiau, nei tai būtina. Bet kuriuo metu Jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar prireikus net ištrinti. Norint užsiregistruoti arba užsisakyti prekių, Jums reikės pateikti savo duomenis, kurie bus naudojami aukščiau įvardintai tiklais. Jei jūs jau esate klientas, galite prisijungti tiesiog įvedę savo el. pašto adresą ir slaptažodį. Saugomų duomenų dėka Jums nebereikia kaskart vėl iš naujo pildyti pateiktų formų.

 

Mes garantuojame, jog Jūsų duomenys nebus perduoti tretiesiems asmenims, išskyrus partnerius, kurių pagalba būtina norint įvykdyti Jūsų užsakymą. Tokie atvejai gali būti:

 

1.     Siuntų pristatymo tarnyba, kuriai bus reikalingi Jūsų duomenys pristatant prekes.

2.     Prekių atsiėmimo vieta, kuriai bus reikalingi Jūsų duomenys, kad prekės būtų atiduotos būtent Jums.

 

Už teida.lt e-parduotuvėje įsigytas prekes Jūs mokate jau pačioje banko internetinės bankininkystės sistemoje ir tuomet saugumą užtikrina banko serveris, kuriame vedate į sistemą slaptažodžius ir kitą informaciją, kurią žinote tik Jūs. Atsiskaitydamas elektronine bankininkyste, pirkėjas visus duomenis įveda banko sistemoje, todėl teida.lt darbuotojams ši informacija yra neprieinama.


Informacija apie duomenų saugumą:

Svarbu: teida.lt e-parduotuvės personalas nei raštu, nei telefonu, nei jokiais kitais būdais neprašo Jūsų prisijungimo duomenų, banko kortelių numerių, slaptažodžių ar bet kokios kitos informacijos, dėl kurios panaudojimo Jums gali būti padaryta finansinė ar bet kokia kita žala.

 

 

Apie akcijas sužinok pirmas!
Stipriausi Lietuvoje 2015 Informacija prikėjui POLA nuolaida
Visos mūsų kategorijos
Apie mus

Teida – daugiau nei 20 metų dirbanti kompanija, teikianti klientams kokybiškus ir modernius reabilitacijos, slaugos, sporto ir sveikatingumo gaminius, taip pat neįgaliesiems skirtą techniką.

 

Kontaktai
Susisiekite